W Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek", w czerwcu 2024 r., we wszystkich grupach, odbyły się uroczyste przedsięwzięcia z okazji zakończenia roku szkolnego.

Dzieci z grupy RYBKI miały swoją uroczystość 17.06, DELFINKI miały uroczystość 18.06, a dzieci z grupy WIELORYBKI 20.06. Wspólnie z wychowawczyniami dzieci przygotowały krótkie występy artystyczne. Pani Dyrektor podziękowała za wspólpracę oraz udział w życiu przedszkola wszystkim dzieciom i nauczycielom. Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe.

Najstarsze przedszkolaki, z grupy ZERÓWKA, miały swoje "Pożegnanie Absolwentów" wspólnie z zaproszonymi rodzicami w dniu 20 czerwca br.  Zerówkowicze rozpoczęli uroczystość tradycyjnym tańcem Polonezem, a następnie zaprezentowały swoje umiejetności podczas pięknego i wzruszającego występu artystycznego. Była przemowa oraz podziękowania Pani Dyrektor, Wychowawców, Rodziców. Dzieci otrzymały dyplomy, nagrody książkowe oraz prezenty. Specjalnie dla Absolwentów, na pożegnanie, został przywieziony tort ze świeczkami i odpowiednimi napisami. Tort zapewnił wszystkim dzieciom i dorosłym wiele przyjemności. Smakował wyśmienicie!

Zachęcamy do oglądania zdjęć z uroczystości na stronie internetowej przedszkola  www.radosnydelfinek.pl  w zakładce Galeria.