Warunki lokalowe

Przedszkole mieści się w parterowym budynku. Pomieszczenia przedszkolne zostały wykonane według nowoczesnego projektu z zastosowaniem ogrzewania podłogowego w całym budynku przedszkola. Obecnie w przedszkolu znajdują się wiatrołap, korytarz, wydawalnia posiłków, zmywalnia naczyń, szatnia dla dzieci, łazienki dla dzieci i personelu, trzy sale zabaw, pokój socjalno-biurowy. 

Wszystkie pomieszczenia są przestronne, pomalowane na ciepłe, pastelowe kolory i przystosowane do spełniania zaplanowanych funkcji. Sale zabaw, dla I, II, III grupy, są bardzo dobrze wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz edukacyjne zabawki. Wydzielona część sali zabaw w I grupie jest przeznaczona na odpoczynek dla dzieci połączony z czytaniem książek, słuchaniem bajek i audycji muzycznych. W tym celu do przedszkola zakupiono leżaczki. Sale i pomieszczenia przedszkolne są wyposażone w nowe, kolorowe meble oraz  dodatkowy sprzęt multimedialny. W każdej sali dzieci mają bezpośrednie wejścia do przestronnych i odpowiednio dostosowanych łazienek.  

Przy salach znajdują się szatnie, wyposażone w wieszaczki i schowki dla dzieci. Zapewnia się wszystkim dzieciom warunki do swobodnego rozbierania się i właściwego przechowywania odzieży i obuwia.

Dysponujemy:

  • dogodną lokalizacją placówki, w spokojnym i zacisznym miejscu, przy parku, które daje pewność, że dzieci będą zawsze w bezpiecznej odległości od ruchliwego centrum. Nawet podczas spacerów i zabaw na powietrzu dzieci nie są narażone na żadne niebezpieczeństwa.
  • doskonałymi warunkami lokalowymi - na dużej, czystej przestrzeni dzieci mają pełną swobodę do zabawy, przy jednoczesnym stałym nadzorze naszych wychowawczyń.
  • nowoczesnym wyposażeniem pomieszczeń, które daje gwarancję, że dzieci przebywają w miejscu, które spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
  • atrakcyjnymi, nowymi zabawkami i pomocami dydaktycznymi - dzieci zawsze są dla nas na pierwszym miejscu, a najważniejsza jest ich edukacja od najmłodszych lat.