Dnia 20 września 2024 w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dla najmłodszych dzieci z grupy "RYBKI"

Była to uroczystość wewnętrzna przedszkola. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły w tym przedsięwzięciu. Dla swoich najmłodszych kolegów i koleżanek przygotowały występy artystyczne. Były to tematyczne wierszyki,  piosenki oraz układy taneczne. Dzieci z gupy Rybki również zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne.

Po występach odbyło się PASOWANIE na PRZEDSZKOLAKA. Pani Dyrektor pasowała wszystkie dzieci specjalnym kolorowym ołówkiem. Buzie dzieci były uśmiechnięte. Po pasowaniu dzieci otrzymały dyplomy oraz cukierki obfitości.

Wszystkie dzieci świętowały również Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który obchodzony jest co roku 20 września. Pani Dyrektor wraz z Nauczycielami i Opiekunami złożyła, z tej okazji, dzieciom życzenia. NIe zabrakło również miłych niespodzianek dla dzieci. To był piękny dzień, dzieci były radosne i zadowolone!