Z życia przedszkola

 

Drogi Rodzicu!

 

Właśnie wyruszam razem z Twoim dzieckiem w podróż pełną emocji, uczuć, relacji i zabawy. Cieszę się na cotygodniowe spotkania z dziećmi w grupie.

Przez cały rok szkolny będziemy razem rozwijać inteligencję emocjonalną i społeczną. Brzmi skomplikowanie jak na przedszkolaków? Nic prostszego! Poprzez zabawę i zajęcia warsztatowe dzieci będą poznawać świat emocji i uczuć. Dlaczego akurat taka forma nauki? Bo przez zabawę i doświadczenie dzieci uczą się najwięcej. Sami Państwo się przekonają. Dla jeszcze lepszych efektów pracy będę potrzebowała wsparcia właśnie od Was- Rodziców... Rozmawiaj ze swoim dzieckiem o uczuciach jakie mu towarzyszą na co dzień. Już na jednych z pierwszych zajęć poznamy emocje i uczucia oraz kolory emocji, które pozwolą nam trochę je oswoić. We wrześniu właśnie to będzie głównym tematem naszych spotkań oraz to kim właściwie jest psycholog????

Zaczynamy naszą podróż!
 
Gdyby chcieli Państwo w domu poszerzyć z dzieckiem wiedzę na omawiane tematy, pokazuję książki z, których będziemy korzystać:
UCZUCIOMETR INSPEKTORA KROKODYLA- Susanna Isern
Kolorowy potwór oraz Kolorowy potwór idzie do przdszkola- Anna Llenas.
 

Kim jestem? Marta Jaworska - z zawodu psycholog dziecięcy, oligofrenopedagog, doradca zawodowy. Ukończyłam szkołę trenerów Sieć przygotowującą do pracy warsztatowej i szkoleniowej. Jestem w trakcie szkolenia Somatic Experiencing- praca z traumą poprzez ciało.