Z życia przedszkola

Dnia 23 czerwca 2022 r. w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbyła się uroczystość "Pożegnania Absolwentów", tj. dzieci uczęsczajacych do grupy ZERÓWKA w roku szkolnym 2021/2022.

Na przedsięwzięcie zostali zaproszeni rodzice i rodzeństwo przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęla się tradycyjnie od poloneza. Dzieci z lekkością i pewnością zatańczyły ten pierwszy taniec, jakże poruszający i wzruszający. Następnie odbył się przepiękny występ pożegnalny, gdzie wiersze i piosenki przeplatały się z układami tanecznymi. Nasze dzieci z radością i swobodą prezentowały swoje role i równocześnie współpracowały ze sobą w całym przedsięwzięciu. Po części artystycznej odbyła się oficjalna część.  Podziękowania od Pani Dyrektor i Wychowawców dla rodziców, dzieci oraz nauczycieli i opiekunów za wiele wspólnie spędzonych lat. A jeszcze później nastąpiło wręczanie dyplomów, nagród książkowych i rzeczowych oraz podziękowania od rodziców dla pracowników przedszkola. Dzieci wystąpiy w uroczystych strojach z biretami na głowach.

Na zakończenie dzieci zostały pożegnane tortem. Na torcie zabłysnęło tyle świeczek ilu przybyło nowych absolwentów. Wszystkie dzieci wspólnie zdmuchnęły świeczki z tortu. Wychowawca, Pani Sylwia wspólnie z Panią Dyrektor pokroiły tort, który został wręczony każdemu uczestnikowi uroczystości.

Dziękujemy dzieciom, rodzicom, wszystkim pracownikom za udział w życiu przedszkola oraz za wspólne przedsięwzięcia przedszkolne.

Żegnajcie ABSOLWENCI!.Szkoła na Was czeka od 01 września 2022 r.