Z życia przedszkola

W dniu 26 maja 2022 r. w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbył się FESTYN RODZINNY. Była to uroczystość dla dzieci, rodziców z okazji ich Święta.

W pierwszej, oficjalnej części festynu dzieci z poszczególnych grup wystąpiły przed zgromadzoną publicznością. Przedsięwzięcia przedszkolaków nawiązywały tematycznie do Dnia Mamy i Taty. Następnie był czas na poczęstunek. A w drugiej części festynu dzieci, rodzice, wychowawcy i opiekunowie wspólnie bawili się na wyznaczonych kolorowych wyspach. Na zakończenie festynu uczestnicy dynamicznie zatańczyli "Hip-hopowy tramp mróweczki".

Dziękujemy wszystkim obecnym na festynie: dzieciom, rodzicom, bliskim, wychowawcom i opiekunom dzieci. Dziękujemy za zaangażowanie oraz wspólne zabawy na placu przedszkolnym.

Ogromne podziękowania należą się rodzicom, który upiekli ciasta na nasz festyn. Duże ukłony kierujemy w stronę mam, które twórczo wykonywały dzieciom tatuaże. Były to Pani Agnieszka Jarno i Pani Natalia Bałuk. Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi Pawłowicz za piękny pokaz baniek mydlanych dla dzieci.