Z życia przedszkola

W dniu 20 września 2019 r. w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbyła się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA. Pasowane były dzieci, które po raz pierwszy przyszły do naszego przedszkola. Na dzień 20 września przypadł również Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, święto wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Ceremonia, w przedszkolu, przebiegła uroczyście, sprawnie i przyjemnie. Dla najmłodszych dzieci było to ważne wydarzenie w ich życiu. 

 

Na początek dzieci z gupy "Rybki" zaprezentowały starszym koleżankom i kolegom swoje umiejętności wokalno-taneczne. Następnie obejrzały występ artystyczny starszaków z grupy "Zerówka" i "Delfinki". Usłyszały piękne, tematyczne wierszyki, w których była mowa o prawdziwych przedszkolakach, radosnych i odważnych. Nie zabrakło przedszkolnych piosenek, ilustrowanych ruchem, z zaangażowaniem i entuzjazmem wykonanych przez starsze przedszkolaki. Po występach Pani Dyrektor specjalnym dużym ołówkiem pasowała na przedszkolaka każde dziecko, nadając w ten sposób rangi każdemu nowemu przedszkolakowi.

Dzieci po pasowaniu otrzymały gratulacje, dyplomy oraz słodkie cukierki obfitości. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały słodki począstunek z okazji ich uroczystości.

Wszystkim nowym przedszkolakom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy nauczycielom grupy "Rybki" za przygotowanie dzieci do pasowania oraz wszystkim wychowawcom i dzieciom w przedszkolu za aktywny udział w uroczystości.