Z życia przedszkola

W czwartek dnia 10 listopada 2023 r. ,o symbolicznej godzinie 11:11, wszystkie dzieci oraz wychowawcy, opiekunowie i dyrekcja z Przedszkola Niepublicznego "Radosny Delfinek" wspólnie odśpiewali hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego".

Dnia 04 października 2023 r. dzieci z grupy RYBKI, DELFINKI, WIELORYBKI oraz Zerówka uczestniczyły w VI edycji Ogólnopolskiej Kampanii "Pola Nadziei". Edycja ta odbyła się pod hasłem "Poczuj RADOŚĆ pomagania".

Jak co roku nasze przedszkolaki wspólnie z innymi dziećmi ze świdnickich przedszkoli i szkół sadziły żonkile na Placu Grunwaldzkim w Świdnicy. Był to symboliczny akt solidarności z uierającymi na chorobę nowotworową. Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie informacji o działalności hospicyjnej, uwrażliwianie na nieuleczalnie chore osoby oraz pozyskiwania funduszy na tak ważne potrzeby chorych ludzi..

Dnia 20 września br w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka" Najmłodsze dzieci, które rozpoczęły wychowanie przedszkolne, od 01 września br., zostały włączone do grona przedszkolaków.

Dnia 26 lipca 2023 roku dzieci z grupy "RYBKI" i "DELFINKI" wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę, warsztaty edukacyjne, do wiejskiej zagrody "Ostoi nad Młynówką" w Mościsku. Pojechały tam szynobusem.