Informacje dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Mamy bardzo trudną sytuację w naszym kraju. Przyszło nam zmierzyć się z wieloma problemami, w tym z nauczaniem domowym naszych dzieci. Jest to wyzwanie dla nas wszystkich. 

Wszystkie placówki oświatowe, w tym przedszkola, zobowiązane są do stosowania się do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Naszym obowiązkiem, wynikającym z powyższych przepisów MEN, jest poinformowanie Państwa i regularne udostępnianie materiałów do pracy na odległość z dziećmi od dnia 25.03.2020r. do 10.04.2020r. Na chwilę obecną mamy taką wiedzę. Na bieżąco będę Państwa informowała o wszelkich zmianach. Proszę o sprawdzanie informacji na stronie głównej przedszkola i w zakładce Aktualności-Wiadomości-Materiały dla dzieci/rodziców.

Z informacji pozyskanych w rozmowach telefonicznych z nauczycielami wiemy, że macie Państwo możliwość i korzystacie z materiałów zamieszczonych na stronie internetowej naszego przedszkola. Dziękujemy. Cieszy nas też fakt, że w obecnej sytuacji, mamy możliwość dalszej współpracy z Państwem w tej formie. 

Regularnie będziemy zamieszczać na stronie internetowej przedszkola propozycje zabaw, zajęć do realizacji na każdy roboczy dzień tygodnia. Dla przejrzystości materiały będą zamieszczane w nowej zakładce Aktualności-Materiały dla dzieci/rodziców. Każda grupa będzie miała odrębne materiały w podanym wyżej okresie.

Dodatkowo Pani Ania, dla grupy "Zerówka", będzie na WhatsApp'e zamieszczać zabawy, zadania tematyczne.

Prosimy wszystkich rodziców, w miarę możliwości, o korzystanie z naszych propozycji, rozwiązań.

Oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji. Ze wszystkimi nauczycielami można kontaktować się drogą e-mailową. Adresy znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszego przedszkola. Ze mną możecie Państwo kontaktować się na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 667996464.

 Krystyna Orłowska Dyrektor Przedszkola