Informacje dla rodziców

Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w akcji "Góra Grosza", która została przeprowadzana poprzez zbiórkę monet od 1 gr do 5 zł od dnia 01.11.2022 do 28.02.2023 r. W ramach zbiórki łącznie zebraliśmy 52,12 zł. Pieniądze zostały wysłane do organizatora akcji  "Towarzystwa Nasz Dom". 

Szanowni Państwo!

Instytut Badań Edukacyjnych serdecznie zaprasza do wypełnienia ankiety w celu zebrania potrzeb uczestników systemu edukacji w Polsce w obszarze wykorzystania narzędzi cyfrowych wspierających edukację.

Linki do ankiety:

https://aplikacje.edukacja.gov.pl/generator-formularzy-podglad/?formVersionId=0cccf0bf-8fba-4ecf-8621-d40686db2aa6&formId=acdc76fa-0664-4ddf-80c5-950931d52cb0 

Zapraszamy RODZICÓW dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Radosny Delfinek" na świąteczne spotkania w przedszkolu. Spotkania odbędą się w dniach:

19 grudnia 2022 r. w grupie RYBKI o godz. 16.15

20 grudnia 2022 r. w grupie ZERÓWKA i WIELORYBKI o godz. 16.15

21 grudnia 2022 r. w grupie DELFINKI o godz. 16.15

 

Szanowni Rodzice, Opiekunowie!

Dziękuję Państwu za udział w spotkaniach organizacyjnych, w przedszkolu, w sierpniu i na początku września br. Zwracam się do Państwa z prośbą o przestrzeganie ustalonej organizacji pracy naszego przedszkola w roku szkolnym 2022/2023, zgodnie z przekazaną Państwu pisemną informacją.

Ważne jest dla nas przyprowadzanie dzieci do przedszkola rano najpóźniej do 8.20 oraz bieżące informowanie o nieobecności dziecka w przedszkolu w danym dniu. Z uwagi na obowązujący stan zagrożenia epidemicznego nadal obowiązują wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego. Prosimy o zgłaszanie każdej choroby zakaźnej, która wystąpi u Państwa dzieci. Moim obowiązkiem, zgodnie z otrzymaną pisemną informacją od Pani Prezydent Świdnicy, jest bieżące zgłaszanie do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Świdnicy o każdym przypadku podejrzenia lub zachorowania na SARS-CoV-2.

Dyrektor Przedszkola Krystyna Orłowska

 

Dnia 05 kwietnia 2022 r., o godz. 16.30, w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci z grupy "Wielorybki i Zerówka".

Prosimy o obecność jednego rodzica na spotkaniu.

Przewidywany czas spotkania około 30 minut.

Szanowni Rodzice, Opiekunowie!

Dnia 23 lutego br. dla  dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych odbędzie się konkurs recytatorski "O ekologii wierszem".

Nasze przedszkolaki, odpowiednio do wieku, otrzymały w przedszkolu wiersze do nauczenia się na pamięć. Wychowawczynie w przedszkolu czytają wiersze dzieciom podczas pobytu w przedszkolu.

Zwracamy się również do Państwa z prośbą o czytanie dzieciom otrzymanych wierszy. W ten sposób pomożecie Państwo dzieciom w ich nauce na pamięć.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przedsięwzięcie.

Grono Pedagogiczne Przedszkola Nieublicznego "Radosny Delfinek"

Szanowni Rodzice!

Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie przekazanych Państwu w przedszkolu deklaracji tj.: 

- kontynuacja wychowania przedszkolnego lub

- realizacja rocznego przygotowania przedszkolnego tzw. "Zerówki" 

w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" w roku szkolnym 2022/2023.

Proszę o decyzję oraz zwrot wypełnionych deklaracji w terminie do 25 lutego 2022 r.

Krystyna Orłowska Dyrektor Przedszkola

Uprzejmie informujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. 

Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. 

Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. 

Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Poniżej przekazujemy link do strony Rzecznika Praw Dziecka, na której znajdą Państwo wszystkie informacje związane z Dziecięcym Telefonem Zaufania RPD: https://brpd.gov.pl/dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka/

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy serdecznie na spotkania związane z organizacją nowego roku szkolnego 2021/2022.

Spotkania z rodzicami (bez dzieci) odbędą się w dniach:

- 31 sierpnia 2021 r. , godz. 16.30 - rodzice dzieci z grupy "RYBKI"

- 01 września 2021 r. , godz 16.30 - rodzice dzieci z grupy "DELFINKI"

- 02 września 2021 r. , godz 16.30 - rodzice dzieci z grupy "WIELORYBKI" i "ZERÓWKA"

Miejsce spotkania: Przedszkole Niepubliczne "Radosny Delfinek", ul. Armii Krajowej 10.
Przewidywany czas spotkania około 1-1,5 godz.
Prosimy o obecność na spotkaniu jednego rodzica.
 
Prosimy o zabranie ze sobą maseczek oraz ewentualnie obuwia zmiennego.