Koncert muzyczny w naszym przedszkolu

Koncert muzyczny w naszym przedszkolu

25 czerwca 2013r. odbył się mini koncert muzyczny w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej ze Świdnicy pod kierunkiem Pani Hanny Barszczewskiej.

Koncert "na żywo" przeznaczony był specjalnie dla naszych dzieci przedszkolnych. Pani Hania wprowadziła dzieci w świat muzyki odpowiednim opisem i prezentacją instrumentów, a uczniowie Szkoły Muzycznej zagrali wybrane przez siebie utwory muzyczne.

Dzieci obejrzały i słuchały różnych instrumentów muzycznych tj. skrzypiec, akordeonu, gitary, fletu poprzecznego. Atrakcją dla przedszkolaków była możliwość dotknięcia każdego instrumentu i nawet "poszarpania" za struny wybranych z nich.

Nasze dzieci były zachwycone, a na koniec koncertu mocno biły brawa wykonawcom.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Sprawdź, czym są pliki cookies www.wszystkoociasteczkach.pl.

Jeżeli wyrażasz zgodę i akceptujesz nasze cookies, kliknij w button