Omawiamy zawody rodziców. Spotkanie w grupie "RYBKI", 31.01.2020 r.

Omawiamy zawody rodziców. Spotkanie w grupie "RYBKI", 31.01.2020 r.

W ramach omawiania zawodów wykonywanych przez rodziców naszych przedszkolaków grupę Rybki" odwiedził tata Ignasia, pan Dawid Łukasiewicz.

Pan Dawid pracuje jako ratownik medyczny. Z zaangażowaniem opowiedział dzieciom o swoim zawodzie i pracy, którą wykonuje. Przypomniał dzieciom o numerach alarmowych, pod które należy dzwonić w różnych sytuacjach zagrażąjących zdrowiu i życiu. Opowiedział również o wyposażeniu karetki pogotowia. Ogromną atrakcją dla dzieci było oglądanie karetki oraz sygnały świetlne i dźwiękowe, jakie wydaje karetka.

Bardzo dziękujemy Panu Dawidowi za prezentację swojego zawodu oraz czas poświęcony naszym przedszkolakom.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Sprawdź, czym są pliki cookies www.wszystkoociasteczkach.pl.

Jeżeli wyrażasz zgodę i akceptujesz nasze cookies, kliknij w button